AMB 001، اولین موتورسیکلت تاریخ استون مارتین

استون مارتین و Brough Superior از AMB 001، موتورسیکلت جدید مختص پیست و تولید محدود خود رونمایی کردند.


از این سوپربایک جدید تنها ۱۰۰ نمونه تولید خواهد شد. AMB 001 ترکیبی از طراحی استون مارتین و مهندسی ناب Brough Superior می‌باشد.


موتورسیکلت موردبحث از رنگ‌های مسابقه‌ای استون مارتین یعنی خاکستری و لیمویی سود برده و رینگ‌ها و ترمزهای مشکی مات دارد. بدنه‌ی فیبر کربنی این سوپربایک باعث کاهش وزن شده و نیروبخش آن نیز پیشرانه V توئین با قدرت قابل‌توجه ۱۸۰ اسب بخار می‌باشد. وزن خشک این موتورسیکلت تنها ۱۸۰ کیلوگرم اعلام شده است.


مارک ریچمن معاون اجرایی استون مارتین گفته است:

این همان موتورسیکلت پیشرفته‌ای است که باید باشد و ما به تولید اولین موتورسیکلت استون مارتین بسیار افتخار می‌کنیم. محصول نهایی یک موتورسیکلت واقعاً زیباست. طراحی و مهندسی‌ای که حاصل هنر ناب است…


شکل کلی این موتورسیکلت شبیه طراحی پروفایل کناری برخی از محصولات استون مارتین بوده و همین شکل و فرم از طول باک سوخت عبور کرده و به بخش عقب رسیده است.


AMB 001 توسط دستان هنرمند مهندسان و کارکنان شرکت Brough Superior در تولوز فرانسه تولید خواهد شد. هر یک از این ۱۰۰ دستگاه برنامه ریزی شده قیمت ۱۰۸ هزار یورویی (حدود ۱۲۰ هزار دلار) خواهد داشت و اولین نمونه‌ها نیز از اواخر سال آینده میلادی به دست مشتریان خواهند رسید.

تک چرخ بورس لوازم یدکی موتورسیکلت 

دیدگاه‌ها ۰

*
*