لوازم یدکی شهاب موتور

شهاب موتور Shahab

شرکت تندر شهاب در شهریور ماه ۱۳۷۷ در شهر قم به عنوان اولین کارخانه تولید و مونتاژ موتورسیکلت در بخش خصوصی با حضور مسئولین و معاونین محترم وزیر وقت  تاسیس و افتتاح گردید. در همان سال توانست ۵ مدل را طراحی و به بازار عرضه نماید. با گذشت زمان و تکمیل کادر فنی مهندسی و طراحی خود امروزه بیش از ۴۰ مدل موتورسیکلت را به بازار عرضه نموده است. شرکت تولیدی تندرشهاب با بیش از ۱۰۰ سازمان و نهاد دولتی، غیر دولتی و تعاونی در ارتباط بوده است و جز رتبه اول تامین کننده اقلام مورد نیاز در زمینه موتورسیکلت بوده است. ۲ قرارداد مهم با سازمان ملل متحد جهت تامین موتورسیکلت برای روستاهای مرزی همچنین تامین بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ دستگاه موتورسیکلت مورد نیاز سازمان های سپاه، بسیج، شهرداری ها و پلیس ناجا از افتخارات تندرشهاب می باشد. در دهه ۸۰ این شرکت برنده طرح جایگزینی موتورهای ۲ زمانه با ۴ زمانه گردید و بیش از ۱۰٫۰۰۰ موتورسیکلت جایگزین گردید.

دریافت ۱۰ ها تقدیرنامه از ارگان ها، نهادها، سازمان ها و اشخاص نشان میدهد در راهی که حرکت کرده ایم به درستی قدم برداشتیم و امید است در ادامه راه بتوانیم به کشور عزیزمان خدمت نماییم.

این شرکت دارای پروانه بهره برداری و تمام مجوزها، استانداردهای داخلی و ISO ها جهت تولید میباشد.

تندرشهاب با بیش از ۲۰ سال فعالیت اولین کارخانه موتورسیکلت سازی در بخش خصوصی بوده که دارای تکنولوژی و دستگاه ها و ابزارالات بسیار پیشرفته بوده و همچنین توانایی تولید بیش از ۵۰ درصد قطعات در خود کارخانه به عنوان نمونه، شاسی و قطعات فلزی (شامل ۲۰ قطعه موتورسیکلت) می باشد.

گروه صنعتی تندرشهاب دارای ۴ کارخانه مجهز به روز می باشد. این شرکت، مبتکر تولید دوچرخه برقی و موتورسیکلت برقی در ایران بوده است که بزرگترین کارخانه مربوطه را در جزیره کیش افتتاح نمود و فرهنگسازی استفاده از موتورسیکلت و دوچرخه برقی در کیش را ایجاد نمود. در حال حاضر شرکت مروارید پاسارگاد اززیرمجموع های این شرکت در زیمنه دوچرخه و متورسیکلت برقی فعالیت دارد. در سال ۱۳۹۰ با حضور مسئولین استان قم، خط تولید موتورسیکلت و دوچرخه برقی در قم راه اندازی شد که همچنان ادامه دارد و آمادگی دارد بیش از ۱۰۰،۰۰۰ سال دستگاه موتورسیکلت برقی با قدرت ۸۰۰ وات، ۱۵۰۰ وات، ۲۰۰۰ وات، ۳۰۰۰ وات را تولید نماید.

برخی موتور سیکلت های شهاب در بازار ایران :

شهاب سی جی Shahab CG125

شهاب هارلی Shahab 150 Harlyشهاب Shahab 200 

لوازم یدکی شهاب را از تک چرخ بخواهید

۰۲۱۲۲۴۹۸۵۲۶ – ۰۹۰۳۲۸۰۱۴۵۶

دیدگاه‌ها ۰

*
*

ارسال سفارشات درتاریخ 99/01/16